Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (25 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Prefix
sr: Префикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Item
sr: Производ

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Number
sr: Број

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Total
sr: Укупно

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Price
sr: Цена

en: Provider
sr: Провајдер
