Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha5) - en to te translation catalogue (39 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: Item
te: అంశం

en: disabled
te: అచేతనం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Manager
te: నిర్వాహకుడు

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: Edit
te: మార్చు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Number
te: సంఖ్య

en: Country
te: దేశం

en: Weight
te: భారం

en: Link
te: లింకు

en: Category
te: వర్గం

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Add
te: చేర్చు

en: Total
te: మొత్తం

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Items
te: అంశాలు

en: Address
te: చిరునామా

en: Duration
te: నిడివి

en: City
te: నగరం

en: People
te: ప్రజలు
