Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (45 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Prefix
be: Прэфікс

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Item
be: Элемент

en: disabled
be: адключана

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Manager
be: Кіраўнік

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Number
be: Нумар

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Category
be: Катэгорыя

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add
be: Дадаць

en: Notes
be: Заўвагі

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Node
be: Вузел

en: Active
be: Актыўна

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Items
be: Элементы

en: Domain
be: Дамен

en: Configuration
be: Налады

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Duration
be: Працягласць

en: Key
be: Ключ

en: block
be: блок

en: People
be: Карыстальнікі

en: Select
be: Выбраць

en: Tasks
be: Задачы
