Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (50 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Reset to defaults
bo: སྔར་ཡོད་ལྟར་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Address
bo: ས་གནས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: in
bo: ནང་དུ་

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Tasks
bo: ལས་འགན

en: Is one of
bo: དེ་ལས་ཡ་གྱལ་ཞིག་ཡིན་པ

en: Drupal user
bo: Drupal སྤྱོད་མཁན།
