Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (46 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Reset to defaults
gu: ફરીથી મૂળ સ્વરૂપ મા લાવો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Item
gu: નંગ

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add
gu: ઉમેરો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Node
gu: નોડ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Task
gu: કાર્ય

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: City
gu: શહેર

en: Key
gu: ચાવી

en: Lists
gu: યાદીઓ

en: People
gu: લોકો

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: The specified date is invalid.
gu: તમે આપેલી તારીખ માન્ય નથી

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Tasks
gu: કાર્યો

en: paid
gu: જમા
