Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (71 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Prefix
he: קידומת

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Item
he: פריט

en: disabled
he: מושבת

en: Cancel
he: ביטול

en: Manager
he: מנהל

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Priority
he: עדיפות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Projects
he: פרוייקטים

en: Project
he: פרוייקט

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Number
he: מספר

en: Country
he: מדינה

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Category
he: קטגוריה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Add
he: הוספה

en: Notes
he: הערות

en: Icons
he: אייקונים

en: Total
he: סך הכל

en: Assigned
he: מוקצה

en: Assigned to
he: מוקצה ל-

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Node
he: פריט תוכן

en: Active
he: פעיל

en: Filter
he: סינון

en: Items
he: פריטים

en: Price
he: מחיר

en: Domain
he: דומיין

en: Customer
he: לקוח

en: Amount
he: כמות

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: Invoice
he: חשבונית

en: Members
he: חברים

en: Configuration
he: הגדרות

en: Note
he: הערות

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Provider
he: ספק

en: Task
he: משימה

en: Duration
he: משך

en: City
he: עיר

en: Key
he: מפתח

en: block
he: בלוק

en: in
he: ב

en: People
he: משתמשים

en: Reference
he: רפרנס

en: Select
he: בחר

en: Tasks
he: משימות

en: Zip
he: זיפ

en: Organization
he: ארגון

en: Billable
he: מיועד לחיוב

en: Tax
he: מסים

en: Is one of
he: הינו אחד מתוך

en: Dashboard settings
he: הגדרות לוח הבקרה
