Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (32 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Reset to defaults
my: မူလ အတိုင်း ပြန်ထားရန်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: =
my: ညီမျှခြင်း =

en: People
my: လူများ

en: The specified date is invalid.
my: သတ်မှတ်ထားသောရက်စွဲ ကိုက်ညီမှုမရှိပါ

en: Tasks
my: လုပ်ငန်းများ
