Drupal PM (Project Management) (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (80 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: delete
pl: usuń

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Item
pl: Element

en: disabled
pl: wyłączone

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Manager
pl: Zarządzający

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Currency
pl: Waluta

en: Priority
pl: Priorytet

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Projects
pl: Projekty

en: Project
pl: Projekt

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Number
pl: Liczba

en: Country
pl: Państwo

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Category
pl: Kategoria

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Add
pl: Dodaj

en: Notes
pl: Notatki

en: Icons
pl: Ikony

en: Total
pl: Razem

en: Assigned
pl: Przydzielone

en: Assigned to
pl: Przydzielone do

en: User
pl: Użytkownik

en: Node
pl: Węzeł

en: Active
pl: Aktywne

en: Filter
pl: Filtr

en: Items
pl: Elementy

en: Price
pl: Cena

en: Domain
pl: Domena

en: Customer
pl: Klient

en: Amount
pl: Ilość

en: Phone
pl: Telefon

en: Address
pl: Adres

en: Invoices
pl: Faktury

en: Members
pl: Członkowie

en: End
pl: Koniec

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Note
pl: Notatka

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Task
pl: Zadanie

en: Duration
pl: Czas trwania

en: City
pl: Miasto

en: Key
pl: Klucz

en: block
pl: blok

en: in
pl: wśród

en: Lists
pl: Listy

en: People
pl: Ludzie

en: Reference
pl: Referencja

en: Team
pl: Zespół

en: Teams
pl: Drużyny

en: The specified date is invalid.
pl: Wprowadzona data jest nieprawidłowa.

en: Select
pl: Wybierz

en: Tasks
pl: Zadania

en: Organization
pl: Organizacja

en: Person
pl: Osoba

en: Organizations
pl: Organizacje

en: Tax
pl: Podatek

en: Is one of
pl: Jeden z

en: Dashboard settings
pl: Ustawienia kokpitu

en: Drupal user
pl: Użytkownik Drupala

en: Is active
pl: Aktywny

en: Field %field is required.
pl: Pole %field jest wymagane.

en: dashboard
pl: kokpit

en: TCPDF library
pl: Biblioteka TCPDF
