Drupal PM (Project Management) (7.x-2.0-beta1) - en to sq translation catalogue (27 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Reset to defaults
sq: Kthe në vlerat e prezgjedhura

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Parent
sq: Prindi

en: Category
sq: Kategoria

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Active
sq: Aktiv

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: block
sq: blloku

en: Permissions
sq: Të drejta

en: %type_name: Create new content
sq: %type_name: Krijon përmbajtje të re

en: %type_name: Edit own content
sq: %type_name: Ndryshon përmbajtjen që ka krijuar

en: %type_name: Edit any content
sq: %type_name: Ndryshon çdo përmbajtje

en: %type_name: Delete own content
sq: %type_name: Fshin përmbajtjen që ka krijuar

en: %type_name: Delete any content
sq: %type_name: Fshin çdo përmbajtje
