Drupal PM (Project Management) (7.x-2.0-beta2) - en to bg translation catalogue (38 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Prefix
bg: Префикс

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Priority
bg: Приоритет

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Parent
bg: Родител

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Add
bg: Добави

en: link
bg: връзка

en: Notes
bg: Бележки

en: Assigned to
bg: Назначена на

en: Active
bg: Активен

en: Price
bg: Цена

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: email
bg: Ел. поща

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Note
bg: Бележка

en: Duration
bg: Период

en: block
bg: блок

en: message
bg: Съобщение

en: Permissions
bg: Права

en: Ticket
bg: Заявка

en: Tickets
bg: Заявки
