Drupal PM (Project Management) (7.x-2.0-beta2) - en to lo translation catalogue (13 entries)

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Tasks
lo: ໜ້າວຽກ

en: %type_name: Create new content
lo: %type_name: ສ້າງເນື້ອໃນໃໝ່

en: %type_name: Edit own content
lo: %type_name: ດັດແກ້ເນື້ອໃນຂອງທ່ານ

en: %type_name: Edit any content
lo: %type_name: ດັດແກ້ເນື້ອໃນໃດໜຶ່ງ

en: %type_name: Delete own content
lo: %type_name: ລືບເນື້ອໃນຂອງທ່ານ

en: %type_name: Delete any content
lo: %type_name: ລືບເນື້ອໃນໃດໜຶ່ງ
