Drupal PM (Project Management) (7.x-2.0-beta3) - en to nn translation catalogue (28 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Reset to defaults
nn: Sette tilbake til standard

en: delete
nn: slett

en: E-mail
nn: E-post

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Category
nn: Kategori

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Help
nn: Hjelp

en: Notes
nn: Notat

en: Active
nn: Aktiv

en: Price
nn: Pris

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Permissions
nn: Rettar

en: Tasks
nn: Oppgåver
