Drupal PM (Project Management) (7.x-2.0-beta3) - en to sl translation catalogue (30 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Prefix
sl: Predpona

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Priority
sl: Prioriteta

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Parent
sl: starš

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Add
sl: Dodaj

en: Active
sl: Aktiven

en: Price
sl: Cena

en: email
sl: e-naslov

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: block
sl: blok

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Tasks
sl: Opravila
