Drupal PM (Project Management) (7.x-2.0) - en to kk translation catalogue (23 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Active
kk: Белсенді

en: Permissions
kk: Құқықтары
