Drupal PM (Project Management) (7.x-2.0) - en to no translation catalogue (52 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Reset to defaults
no: Tilbakestill til standard

en: delete
no: slett

en: Prefix
no: Prefiks

en: E-mail
no: E-post

en: Delete
no: Slett

en: Content
no: Innhold

en: Description
no: Beskrivelse

en: Language
no: Språk

en: Currency
no: Valuta

en: Priority
no: Prioritet

en: Projects
no: Prosjekter

en: Project
no: Prosjekt

en: view
no: vis

en: Edit
no: Rediger

en: Date
no: Dato

en: - None -
no: - Ingen -

en: Weight
no: Vekt

en: Link
no: Lenke

en: Parent
no: Overordnet

en: Category
no: Kategori

en: Name
no: Navn

en: edit
no: rediger

en: Save
no: Lagre

en: Help
no: Hjelp

en: Add
no: Legg til

en: link
no: lenke

en: Notes
no: Notater

en: Assigned to
no: Tilordnet til

en: Active
no: Aktiv

en: Price
no: Pris

en: Amount
no: Beløp

en: Phone
no: Telefon

en: Address
no: Adresse

en: email
no: e-post

en: Members
no: Medlemmer

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Note
no: NB!

en: Provider
no: Leverandør

en: Task
no: Oppgave

en: Duration
no: Varighet

en: block
no: blokk

en: Teams
no: Team

en: Permissions
no: Tillatelser

en: Tasks
no: Oppgaver

en: Organization
no: Organisasjon

en: Ticket
no: Henvendelse

en: %type_name: Create new content
no: %type_name: Opprett nytt innhold

en: %type_name: Edit own content
no: %type_name: Rediger eget innhold

en: %type_name: Edit any content
no: %type_name: Rediger alt innhold

en: %type_name: Delete own content
no: %type_name: Slett eget innhold

en: %type_name: Delete any content
no: %type_name: Slett alt innhold
