Drupal PM (Project Management) (7.x-2.0) - en to pa translation catalogue (19 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ
