Drupal PM (Project Management) (7.x-2.0) - en to si translation catalogue (20 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Reset to defaults
si: පෙරනිමිති සදහා නැවත සකසන්න.

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Help
si: සහාය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Permissions
si: අවසර

en: Tasks
si: කාර්ය
