Drupal PM (Project Management) (7.x-2.2) - en to ku translation catalogue (36 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Reset to defaults
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری بنەڕەتی

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Prefix
ku: پێشگر

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Project
ku: پرۆژە

en: view
ku: پیشاندان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Parent
ku: باوان

en: Category
ku: پۆل

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Active
ku: چالاکە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: block
ku: بلۆک

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Tasks
ku: ئەرکەکان

en: PM
ku: پ.ن.

en: dashboard
ku: دەشبۆرد

en: %type_name: Create new content
ku: %type_name: درووستکردنی ناوەڕؤکی نوێ

en: %type_name: Edit own content
ku: %type_name: دەسکاریکردنی ناوەڕۆکی خۆ

en: %type_name: Edit any content
ku: %type_name: دەسکاریکردنی هەموو ناوەڕۆکەکان

en: %type_name: Delete own content
ku: %type_name: سڕینەوەی ناوەڕؤکی خۆ

en: %type_name: Delete any content
ku: %type_name: سڕینەوەی هەموو ناوەڕۆکەکان
