Drupal PM (Project Management) (7.x-3.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (36 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: E-mail
cy: E-bost

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Language
cy: Iaith

en: Enable
cy: Galluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: view
cy: gweld

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: - None -
cy: - Dim -

en: Weight
cy: Pwysau

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Parent
cy: Rhiant

en: Category
cy: Categori

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Help
cy: Cymorth

en: Add
cy: Ychwanegu

en: link
cy: dolen

en: Menu
cy: Dewislen

en: Active
cy: Gweithredol

en: Block
cy: Bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: Price
cy: Pris

en: Phone
cy: ffôn

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Permissions
cy: Hawliau

en: PM
cy: y.p
