Drupal PM (Project Management) (7.x-3.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (23 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: view
dz: སྟོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་
