Drupal PM (Project Management) (7.x-3.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Language
ga: Teanga

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Category
ga: Ábhar

en: Price
ga: Praghas

en: Phone
ga: Fón
