Drupal PM (Project Management) (7.x-3.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (38 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Prefix
jv: Awalan

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Enabled
jv: Urip

en: Download
jv: Undhuh

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Parent
jv: Induk

en: Category
jv: Kategori

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: Icon
jv: Ikon

en: Add
jv: Tambah

en: link
jv: pranālā

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Active
jv: Aktif

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Module
jv: Modul

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Tasks
jv: Préntah

en: %type_name: Create new content
jv: %type_name: Gawé kontèn anyar

en: %type_name: Edit own content
jv: %type_name: Ngubah kontèné dhéwé

en: %type_name: Edit any content
jv: %type_name: Ngubah sembarang kontèn

en: %type_name: Delete own content
jv: %type_name: Mbusak kontène dhéwé

en: %type_name: Delete any content
jv: %type_name: Mbusak sembarang kontèn
