Drupal PM (Project Management) (7.x-3.0-alpha1) - en to km translation catalogue (39 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Enable
km: បើក

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Download
km: ទាញយក

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Parent
km: មេ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Add
km: បន្ថែម

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Active
km: សកម្ម

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Tasks
km: ភារកិច្ច

en: PM
km: ល្ងាច

en: %type_name: Create new content
km: %type_name ៖ បង្កើត​មាតិកា​ថ្មី

en: %type_name: Edit own content
km: %type_name ៖ កែសម្រួល​មាតិកា​ផ្ទាល់ខ្លួន

en: %type_name: Edit any content
km: %type_name ៖ កែសម្រួល​មាតិកា​ណាមួយ

en: %type_name: Delete own content
km: %type_name ៖ លុប​មាតិកា​ផ្ទាល់ខ្លួន

en: %type_name: Delete any content
km: %type_name ៖ លុប​មាតិកា​ណាមួយ
