Drupal PM (Project Management) (7.x-3.0-alpha1) - en to ky translation catalogue (10 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Language
ky: Тил

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: view
ky: көрүү

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо
