Drupal PM (Project Management) (7.x-3.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: view
ug: كۆرۇش

en: - None -
ug: يوق

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add
ug: قوشۇش

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Address
ug: ئادرېس

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Redirect
ug: يېڭى مەنزىل

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Tasks
ug: ۋەزىپە

en: PM
ug: كەچ
