Drupal PM (Project Management) (7.x-3.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (31 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Prefix
ast: Prefixu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Enable
ast: Activar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Download
ast: Baxar

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Parent
ast: Padre

en: Category
ast: Categoría

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Add
ast: Amestar

en: Menu
ast: Menú

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Active
ast: Activu

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Configuration
ast: Configuración

en: Permissions
ast: Permisos
