Drupal PM (Project Management) (7.x-3.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Date
ht: Dat

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Icon
ht: Ikon

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj
