Drupal PM (Project Management) (7.x-3.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (57 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Currency
lt: Valiuta

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Projects
lt: Projektai

en: Project
lt: Projektas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Icon
lt: Piktograma

en: Add
lt: Pridėti

en: link
lt: nuoroda

en: Menu
lt: Meniu

en: Notes
lt: Pastabos

en: Assigned to
lt: Priskirta

en: Issue
lt: Leidinys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Basic Settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Active
lt: Aktyvus

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Module
lt: Modulis

en: Price
lt: Kaina

en: Amount
lt: Suma

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: email
lt: el. paštas

en: Members
lt: Nariai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Duration
lt: Laikas

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Tasks
lt: Užduotys

en: %type_name: Create new content
lt: %type_name: Sukurti naują turinį

en: %type_name: Edit own content
lt: %type_name: Redaguoti savo turinį

en: %type_name: Edit any content
lt: %type_name: Redaguoti bet kokį turinį

en: %type_name: Delete own content
lt: %type_name: Pašalinti savo turinį

en: %type_name: Delete any content
lt: %type_name: Pašalinti bet kokį turinį
