Drupal PM (Project Management) (7.x-3.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: - None -
mk: - Ништо -

en: edit
mk: промени

en: Help
mk: Помош

en: Add
mk: Додај

en: Active
mk: Активно

en: %type_name: Create new content
mk: %type_name: Креирај нова содржина

en: %type_name: Delete own content
mk: %type_name: Избриши ја својата содржина

en: %type_name: Delete any content
mk: %type_name: Избриши било која содржина
