Drupal PM (Project Management) (7.x-3.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (70 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Currency
nl: Valuta

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Projects
nl: Projecten

en: Download
nl: Downloaden

en: view
nl: weergeven

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Icon
nl: Pictogram

en: Add
nl: Toevoegen

en: Notes
nl: Notities

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Issues
nl: Uitgaven

en: Assigned to
nl: Toegewezen aan

en: Issue
nl: Uitgave

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Basic Settings
nl: Algemene instellingen

en: Active
nl: Actief

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Price
nl: Prijs

en: Amount
nl: Bedrag

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Address
nl: Adres

en: email
nl: e-mail

en: Members
nl: Leden

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Note
nl: Notitie

en: Add Note
nl: Notitie toevoegen

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Redirect
nl: Doorverwijzen

en: Task
nl: Taak

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: message
nl: bericht

en: Team
nl: Ploeg

en: Teams
nl: Ploegen

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Tasks
nl: Taken

en: Quick Links
nl: Snelkoppelingen

en: Classes
nl: Klassen

en: Organization
nl: Organisatie

en: Organizations
nl: Organisaties

en: Now processing %node
nl: Nu aan het verwerken: %node

en: Functionality
nl: Functionaliteit

en: %type_name: Create new content
nl: %type_name: Nieuwe inhoud aanmaken

en: %type_name: Edit own content
nl: %type_name: Eigen inhoud bewerken

en: %type_name: Edit any content
nl: %type_name: Alle inhoud bewerken

en: %type_name: Delete own content
nl: %type_name: Eigen inhoud verwijderen

en: %type_name: Delete any content
nl: %type_name: Alle inhoud verwijderen

en: Drupal User
nl: Drupal-gebruiker

en: %type_name: View own content
nl: %type_name: Eigen inhoud bekijken

en: %type_name: View any content
nl: %type_name: Iedere inhoud bekijken

en: unlinked
nl: ontkoppeld
