Page manager existing pages (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Label
sv: Etikett

en: Path
sv: Sökväg

en: Paths
sv: Sökvägar

en: No context
sv: Inget sammanhang

en: In code
sv: I kod
