Page manager existing pages (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Label
fr: Libellé

en: Path
fr: Chemin

en: Paths
fr: Chemins

en: No context
fr: Pas de contexte

en: In code
fr: Dans le code

en: Close popup
fr: Fermer la popup

en: -- Select --
fr: -- Sélectionner --

en: Existing
fr: Existant

en: Add existing page
fr: Ajouter une page existante

en: Existing pages
fr: Pages existantes
