Page manager existing pages (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Label
it: Etichetta

en: Path
it: Percorso

en: Paths
it: Percorsi

en: Chaos tool suite
it: Suite Chaos tool

en: In code
it: Da codice
