Page manager existing pages (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Label
ja: ラベル

en: Path
ja: パス

en: Paths
ja: パス

en: In code
ja: コード内

en: -- Select --
ja: -- 選択 --
