Page manager existing pages (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Path
nl: Pad

en: Paths
nl: Paden

en: In code
nl: In de code

en: Default context
nl: Standaardcontext

en: Close popup
nl: Pop-up sluiten

en: -- Select --
nl: -- Selecteer --

en: Existing
nl: Bestaande

en: Existing page
nl: Bestaande pagina

en: Existing pages
nl: Bestaande pagina's

en: Existing page: @title
nl: Bestaande pagina: @title

en: existing page
nl: bestaande pagina

en: Existing task
nl: Bestaande taak

en: existing pages
nl: bestaande pagina's

en: Search paths
nl: Zoekpaden

en: @type being viewed
nl: @type wordt bekeken
