Page manager existing pages (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Label
oc: Etiqueta

en: Path
oc: Camin

en: Paths
oc: Camins

en: No context
oc: Pas de contèxte

en: In code
oc: Dins lo code
