Page manager existing pages (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Label
pl: Etykieta

en: Path
pl: Ścieżka

en: Paths
pl: Ścieżki

en: No context
pl: Brak kontekstu

en: Chaos tool suite
pl: Narzędzia Chaos tools

en: In code
pl: W kodzie

en: Default context
pl: Domyślny kontekst

en: Close popup
pl: Zamknięcie wyskakującego okna

en: -- Select --
pl: -- Wybierz --

en: Existing
pl: Istniejące

en: Add existing page
pl: Dodaj istniejącą stronę

en: Existing page
pl: Istniejąca strona

en: Existing pages
pl: Istniejące strony

en: Existing page: @title
pl: Istniejąca strona: @title

en: existing page
pl: Istniejąca strona

en: Existing task
pl: Istniejące zadanie

en: existing pages
pl: Istniejące strony
