Page manager existing pages (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Label
ru: Метка

en: Path
ru: Путь

en: Paths
ru: Пути

en: No context
ru: Нет контекста

en: Chaos tool suite
ru: Набор инструментов Chaos

en: In code
ru: В коде

en: -- Select --
ru: -- Выбор --

en: Add existing page
ru: Добавить существующую страницу
