Page manager existing pages (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Label
da: Etiket

en: Path
da: Sti

en: Paths
da: Stier

en: No context
da: Ingen kontekst

en: In code
da: Som kode

en: Default context
da: Standard kontekst

en: -- Select --
da: --Vælg--
