Page manager existing pages (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Label
tr: Etiket

en: Path
tr: Yol

en: Paths
tr: Yollar

en: No context
tr: Bağlam yok

en: Chaos tool suite
tr: Chaos Araç Paketi (Chaos Tool Suite)

en: In code
tr: Kod içinde

en: -- Select --
tr: -- Seçiniz --
