Page manager existing pages (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Paths
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: No context
bo: འབྲེལ་ཡོད་ནང་དོན་མི་འདུག

en: Chaos tool suite
bo: Chaos ལག་ཆ་ཡོངས

en: In code
bo: སྒྲིག་ཡིག་དུ་
