Page manager existing pages (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Label
es: Etiqueta

en: Path
es: Ruta

en: Paths
es: Rutas

en: No context
es: Sin contexto

en: Chaos tool suite
es: Juego de herramienta Chaos

en: In code
es: En código

en: -- Select --
es: --Seleccionar--
