Page manager existing pages (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Label
hu: Címke

en: Path
hu: Útvonal

en: Paths
hu: Útvonalak

en: No context
hu: Nincs környezet

en: In code
hu: Kódban

en: Default context
hu: Alapértelmezés szerinti környezet

en: -- Select --
hu: -- Kiválasztás --

en: Existing
hu: Meglévő

en: Add existing page
hu: Létező oldal hozzáadása

en: Existing page
hu: Létező oldal

en: Existing pages
hu: Létező oldalak

en: Existing page: @title
hu: Létező oldal: @title

en: existing page
hu: létező oldal

en: Existing task
hu: Létező feladat

en: existing pages
hu: létező oldalak
