Page manager existing pages (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Label
is: Merking

en: Path
is: Slóð

en: Paths
is: Slóðir

en: In code
is: Í kóða

en: -- Select --
is: -- Velja --
