Page manager existing pages (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Label
lt: Etiketė

en: Path
lt: Kelias

en: Paths
lt: Keliai

en: No context
lt: Be konteksto

en: In code
lt: Kode
