Page manager existing pages (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Label
pt: Rótulo

en: Path
pt: Caminho

en: Paths
pt: Endereços

en: In code
pt: em código

en: -- Select --
pt: -- Selecionar --
