Page manager existing pages (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Label
ro: Etichetă

en: Path
ro: Cale

en: -- Select --
ro: -- Selectează --

en: Existing
ro: Existent

en: Existing page
ro: Pagină existentă

en: existing page
ro: pagină existentă

en: Existing task
ro: Sarcină existentă

en: existing pages
ro: pagini existente
