Page manager existing pages (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Label
uk: Мітка

en: Path
uk: Шлях

en: Paths
uk: Шляхи

en: No context
uk: Немає контексту

en: Chaos tool suite
uk: Набір інструментів Chaos

en: In code
uk: У коді

en: Default context
uk: Усталений контекст

en: Close popup
uk: Закрити вікно

en: -- Select --
uk: -- Виберіть --

en: Add existing page
uk: Додати створену сторінку
