Page manager existing pages (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Label
fi: Tunnus

en: Path
fi: Polku

en: Paths
fi: Polut

en: No context
fi: Ei kontekstia

en: In code
fi: Koodissa

en: -- Select --
fi: -- Valitse --
