Page manager existing pages (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Label
de: Beschriftung

en: Path
de: Pfad

en: Paths
de: Pfade

en: No context
de: Kein Kontext

en: Chaos tool suite
de: Chaos Tool Suite

en: In code
de: Im Code

en: Default context
de: Standardkontext

en: Close popup
de: Fenster schließen

en: -- Select --
de: -- Auswählen --

en: Existing
de: Vorhanden

en: Add existing page
de: Bestehende Seite hinzufügen

en: Existing page
de: Bestehende Seite

en: Existing pages
de: Bestehende Seiten

en: existing page
de: bestehende Seite

en: existing pages
de: bestehende Seiten
